PILNE!!!
   campanello nauczyciel:      Magdalena Smolińska    
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wiek uczestników:  
dni zajęć:  informacje w zakładce "plan zajęć"

 

CAMPANELLO znaczy dzwoneczki, czyli dźwięczny śpiew najmłodszych dzieci, bo właśnie dla nich powstał ten dziecięcy zespół wokalny. Do zespołu wciąż przybywają dzieci, które lubią śpiewać i wspólnie się bawić. Działamy wszyscy razem i uczymy się artystycznej współpracy w grupie. Zajęcia mają na celu umuzykalnienie dzieci poprzez różnego rodzaju zabawy muzyczne, rytmiczne, improwizację ruchową i wokalną. Dzieci poznają też elementy tańca klasycznego. Poprzez motywowanie do samodzielnego działania, dzieci nabierają odwagi do indywidualnych występów, najpierw przed grupą, potem przed rodzicami, w końcu przed większą publicznością.
Staramy się rozwijać twórcze podejście do muzyki, śpiewu, tańca i gry na instrumentach perkusyjnych. Dużo śpiewamy, trenujemy pamięć i ćwiczymy dykcję. Dzieci recytują krótkie wierszyki logopedyczne, usprawniające mowę. W trakcie zajęć dzieci bezstresowo poznają swoje możliwości, pozbywają się lęku przed prezentowaniem swoich talentów, nabywają umiejętność pracy z mikrofonem. W efekcie mają udane występy sceniczne, które są ukoronowaniem ich artystycznej pracy. Zawsze pracujemy z uśmiechem i radością. To działa i przynosi efekty!

 

 

Magdalena Smolinska ukończyła Instytut Wychowania Artystycznego, kierunek - Wychowanie muzyczne oraz studia podyplomowe - Edukacja muzyczna dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Brała też udział w warsztatach artystycznych w Budapeszcie, dotyczących kształcenia muzycznego metodą Zoltana Kodālya. W MDK-u na Łazienkowskiej pracuje od 1987 roku. Przez kilka początkowych lat działalności zespołu Fasolki prowadziła zajęcia wokalne i emisję głosu. Później rozpoczęła pracę artystyczną z młodszymi dziećmi w nowopowstałym zespole dziecięcym Fasolinki. Od kilku lat prowadzi dla najmłodszych dzieci zespół wokalny Campanello.
Współpracowała z Teatrem Roma, przygotowując wokalnie dzieci do musicalu „Piotruś Pan”. Prowadziła zajęcia artystyczne w dziecięcej agencji mody „Mini modelka i świat”. Współpracowała z agencjami artystycznymi prowadząc koncerty i imprezy artystyczne dla dzieci. W Programie 1 Polskiego Radia w „Czterech porach roku” prowadziła audycje poetycko-muzyczne. Była recenzentką i korektorką podręczników do muzyki i książek o tematyce muzycznej dla dzieci w Wydawnictwie Muzycznym. Posiada doświadczenie w pracy artystycznej z dziećmi z problemami zaburzeń integracji sensorycznej. Za długoletnią pracę z dziećmi i dla dzieci otrzymała odznakę Przyjaciel Dzieci.

 

  • _FTT7141
  • _FTT7154
  • _FTT8466