sam logo16 września 2021 r. o godz. 17:00 w murach Młodzieżowego Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego na ul. Łazienkowskiej 7, odbędzie się nabór uczestników w wieku 15-18 lat do najbliższego sezonu Śródmiejskiej Akademii Musicalowej. Najbliższy rok, oprócz cotygodniowych zajęć warsztatowych z gronem pedagogów, obfitować będzie w liczne, musicalowe działania performatywne.

Zainteresowanych naszą ofertą odsyłamy do formularza zapisów: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

Zapisy do grupy: 07 Śródmiejska Akademia Musicalowa

Informacje: Anna Gwarek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 880-422-264

Serdecznie zapraszamy1

Kochani Uczestnicy, Szanowni Rodzice,

Od 1 września zapraszamy na wybrane przez Was zajęcia. Terminy zajęć są zamieszczone w zakładce "PLAN ZAJĘĆ".

Przypominamy, że osoby przyjęte na zajęcia w nowym roku szkolnym 2021/2022 zobowiązane są do pobrania z systemu rekrutacyjnego karty uczestnictwa.  Po wydrukowaniu należy ją wypełnić i podpisaną złożyć w sekretariacie placówki.

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

1 września od godziny 12.00 ruszają zapisy na te zajęcia, na których po rekrutacji pozostały jeszcze wolne miejsca. Aby sprawdzić dostępność miejsc i zapisać się na zajęcia, należy zarejestrować się w miejskim systemie rekrutacji na stronie: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl. Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować i podpisany złożyć w sekretariacie placówki. Przyjmujemy również skany lub zdjęcia podpisanych wniosków przesyłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Złożenie lub przesłanie wniosku nie jest równoznaczne z przyjęciem na zajęcia. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy oczekiwać informacji zwrotnej z sekretariatu placówki.

Zapraszamy.

Szanowni Rodzice!

Dziś rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z trwającą pandemią, będziemy starali się zapewnić naszym podopiecznym, ale również pracownikom i opiekunom dzieci maksimum bezpieczeństwa, zachowując jak najwięcej z dotychczasowej atmosfery i jakości działań MDK Łazienkowska. Przypominamy, że jako placówka oświatowa podlegamy przepisom i wytycznym wydawanym przez MEiN, MZ oraz GIS.

budzet obywatelski 2022

Kochani!

Śpieszymy donieść, że projekt „Pszczeli Zakątek”  otrzymał odpowiednią liczbę głosów. Bardzo wszystkim DZIĘKUJEMY za głosowanie 😘

Projekt będzie realizowany w Miasteczku Przyrody: posadzimy drzewa owocowe, posiejemy łąkę kwietną, przeprowadzimy warsztaty dla uczniów, a w ramach MAL-u dla mieszkańców, naszych sąsiadów z Powiśla zorganizujemy EKO-jarmark w Parku Kazimierzowskim.

Do zobaczenia w "Pszczelim Zakątku"! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

Serdecznie zapraszamy w dniach 16 - 20 oraz 23 - 27 sierpnia na zajęcia, jakie przygotowaliśmy w ramach akcji "Lato w Mieście 2021". Nasza oferta skierowana jest zarówno o uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych w ramach tej warszawskiej akcji.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 - 11.30 oraz 12.00 - 13.30. Rezerwacja miejsc prowadzona jest przez sekretariat placówki.

Te słodkie małe ludki z Campanello życzą wszystkim pięknych wakacji!

2021 03 29 grafika konkurs

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu komunikacji wizualnej z warsztatami na projekt plakatu:

Eliminacje festiwalowe już za nami! Znamy też laureatów wszystkich konkursów: tanecznego, muzycznego, filmowego i fotograficznego.

Jedni pod opieką swoich nauczycieli, inni zaś w zaciszu swoich domów samodzielnie przygotowali występy i prace. Cieszymy się, że pomimo niełatwego roku, tegoroczni uczestnicy podjęli wyzwanie i przygotowali swoje prezentacje na wysokim poziomie.

1 czerwca mieliśmy przyjemność obejrzeć choreografie wykonywane przez dzieci i młodzież ze śródmiejskich szkół, biorących udział w konkursie tanecznym, a dzień później posłuchać utworów wokalnych i instrumentalnych w wykonaniu uczestników konkursu muzycznego. W poniedziałek 7 czerwca jury konkursu filmowego i fotograficznego spotkało się by raz jeszcze zobaczyć nadesłane prace i ustalić werdykt.

Poniżej publikujemy wyniki tegorocznego, XIV Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom i nauczycielom bardzo dziękujemy za udział!

Mamy wspaniałą wiadomość. Praca chłopców Jana Bąkowskiego oraz Mateusza Śliwińskiego z pracowni Architektury dla najmłodszych Eli Kossakowskiej została wyróżniona w konkursie Futuwawa "Jak będziemy mieszkać w Warszawie przyszłości" i weźmie udział w wystawie prac w witrynach Domów Towarowych Centrum do sierpnia 2021.