PILNE!!!

Kochani!

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Życzymy udanych wakacji!

Szanowni Państwo,

Od dnia 25 maja przywracamy większość prowadzonych w MDK Łazienkowska zajęć. Będą one prowadzone zgodnie z zaleceniami GIS, MEN oraz Biura Edukacji m.st. Warszawy w specjalnym reżimie sanitarnym. O szczegółach nowej organizacji zajęć (dni tygodnia, godziny, zasady bezpieczeństwa) będziemy Państwa informować indywidualnie.

Wszystkich chętnych do powrotu na zajęcia prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się na naszej stronie: https://mdk.waw.pl/index.php/kontakt/ankieta

Wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka na zajęcia na dotychczasowych zasadach. Po jej wypełnieniu prosimy oczekiwać na kontakt ze strony nauczyciela prowadzącego zajęcia lub sekretariatu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Decyzję o przyjęciu dziecka na zajęcia na dostępne miejsca podejmuje dyrektor, zgodnie z kryterium pierwszeństwa, jakie mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych oraz pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Liczebność grupy ustala dyrektor placówki na podstawie powierzchni sali, w której odbywają się zajęcia, uwzględniając ich specyfikę.

W związku z powyższym na uruchomione zajęcia będą przyjmowani wyłącznie uczestnicy, którzy otrzymali od nauczyciela lub z sekretariatu jednoznaczne potwierdzenie przyjęcia na wyznaczoną godzinę.

Prosimy nie przychodzić na zajęcia wyłącznie na podstawie zgłoszenia przez powyższą ankietę!

Zajęcia, których nie znajdą Państwo na liście nie zostaną wznowione w związku z brakiem możliwości prowadzenia ich w obowiązującym rygorze sanitarnym. Będą one prowadzone jak dotychczas metodami zdalnymi.

2020 WESPÓŁ w ZESPOŁ plakat s 08.06.2020 2

Tegoroczna VII edycja Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca odbywa się w terminie od 12 maja do 30 czerwca 2020  wyjątkowo ONLINE. Zapraszamy do skorzystania z tej formy udziału w Festiwalu, który jest efektem sąsiedzkiej, wolontariackiej, nieodpłatnej współpracy mieszkańców Solca i instytucji, które mają tutaj swoją siedzibę.

FOTO susza free dostęp flower 887443 1920

12 MAJA 2020 we wtorek w godz. 18.00-20.00 w ramach VII Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca zapraszamy na spotkanie online pt. „Susza, pożary, klimat, wiara i ekologia" Wraz z zaproszonymi gośćmi Magdaleną Kadziak, Piotrem Abramczykiem,

W tym roku Wydział Architektury Wnętrz nie może zaprosić uczniów na wystawę końcoworoczną na  Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Po utrudnionych z powodu pandemii, długotrwałych bo zdalnych, burzliwych jak zawsze i niełatwych z powodu nadesłania wielu wspaniałych prac obradach jury konkursu fotograficznego oraz jury konkursu filmowego podjęły ostateczne decyzje. Poniżej publikujemy protokoły z obrad. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Tych, którym niewiele zabrakło do wróźnienia zachęcamy do dalszego rozwijania talentów i startowania w przyszłym roku.

Z radością informujemy, że wspólnie z Wydziałem Oświaty i Funduszy Europejskich dzielnicy Śródmieście podjęliśmy decyzję o rozstrzygnięciu tegorocznego konkursu filmowego i fotograficznego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2019/2020! Wszystkie prace, nadesłane przez uczestników, są w tej chwili przekazywane w formie elektronicznej do jurorów. Jury zakończy obrady korespondencyjne do 26 kwietnia. Już w najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia, poznamy tegorocznych laureatów. O sposobie przekazania dyplomów i statuetek oraz o formie zaprezentowania zwycięskich prac poinformujemy mejlowo.

W związku z nadchodzącymi świętami, zachęcamy wszystkich, nie tylko uczestniów zajęć w MDK, do skorzystanie z propozycji naszych pracowni. Bardzo róznorodne zadania znajdziecie w dziale "Domowo z MDK"

2020 04 08 wielkanoc

• 2020_04_09_pola_nadziei_01