PILNE!!!

Kochani Uczestnicy, Szanowni Rodzice,

Od 7 maja, od godziny 13.00 rozpoczynamy zapisy na zajęcia dla wszystkich, którzy chcą KONTYNUOWAĆ przygodę z MDK Łazienkowska w kolejnym roku. Kandydat kontynuujący to uczestnik, który w roku szkolnym 2023/2024 brał udział w zajęciach organizowanych w naszej placówce i chce się ubiegać o przyjęcie na takie same zajęcia lub zajęcia różniące się tylko poziomem zaawansowania.

Aby zapewnić sobie miejsce na zajęciach w kolejnym roku szkolnym należy:

1. Zarejestrować się (od nowa) w miejskim systemie rekrutacji na stronie: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl i wypełnić wniosek, wybierając tylko te zajęcia, na jakie się do tej pory uczęszczało.

2. Po zakończeniu rejestracji podpisać wniosek elektronicznie lub pobrać, wydrukować i podpisać deklarację kontynuacji.

3. Podpisaną tradycyjnie przez rodziców/opiekunów prawnych lub przez pełnoletniego kandydata deklarację kontynuacji złożyć osobiście w pokoju nr 11 lub sekretariacie najpóźniej do 15 maja do godziny 18.00. Wnioski podpisane elektronicznie nie muszą być dostarczane w formie papierowej.

Zasady rekrutacji oraz klauzula RODO znajdują się na stronie miejskiego systemu rekrutacji.

Uwaga! System rekrutacyjny dla kandydatów kontynuujących będzie działał do 15 maja (środa) do godziny 16.00!

Sekretariat placówki czynny w godzinach: 10.00 - 16.00

Prosimy o zwracanie uwagi na nazwy grup i nie zapisywanie się do grup naborowych. W przypadku wątpliwości prosimy kontaktować się z nauczycielami prowadzącymi zajęcia.

Czekamy na Was i zachęcamy do kontynuacji zajęć!

Rerkrutacja dla NOWYCH kandydatów lub na NOWE ZAJĘCIA rozpocznie się 16 maja o godzinie 15.00.

 

W sprawie rekrutacji można się z nami kontaktować pod numerem telefonu 22 629 32 06 lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.