IX Festiwal Sąsiedzki tło 16.05 30.06.2022

OD 16 MAJA

IX FESTIWAL AFISZ maj 2022

OSTATECZNY MALY internet

,,Płasko i przestrzennie"- wystawa prac uczniów z pracowni Plastyki z podstawami rysunku Iwony Antos oraz pracowni Architektury i projektowania oraz pracowni Dekorowania Elżbiety Kossakowskiej. Wystawa ma miejsce w Galerii MDK Łazienkowska i można ją odwiedzać indywidualnie w dniach 15.03-9.04 w godzinach 10-19.00 od poniedziałku do piątku, oraz w soboty w godzinach 10-15.00.

Zapraszamy!

plakat istota 500

„Istota emocji” jest zbiorem obrazów chromoterapeutycznych, wspomagających procesy zarządzania inteligencją emocjonalną.
Głównym motywem jest barwa (chroma z greckiego - kolor), która „zapakowana” w szczeliny płótna i geometrię wytwarza energię wpływającą na ludzką psychikę i fizykę.

Z radością informujemy, że kiermasz świąteczny organizowany przez MDK „Łazienkowska” już tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, tym razem zakończył się zebraniem kwoty 1598,6 zł.

Jak co roku zbiórka wsparła działania wspólnoty Sant'Egidio, która przygotowuje święta dla bezdomnych. Cieszy nas również, że prawie wszystkie ozdoby wystawione na kiermaszu przez pracownie MDK spotkały się z Państwa zainteresowaniem.

2021 01 11 podziekowania

canon

plakat wystawa weronika internet

Weronika Mliczewska (Veroetnika)

,,Element" to zbiór czarno-białych fotografii podrożniczki i antropolożki Weroniki Mliczewskiej zabierających nas w serce kontaktu z Matką Ziemią. To podróż po kontynentach i plemiennych historiach.

Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

wyśpiewanych przez Fasolki

życzą

Pracownicy MDK Łazienkowska oraz Dzieci i Młodzież wraz z Rodzicami

;

muz. Krzysztof Marzec

sł. Ewa Chotomska

„Za kilka dni, gdy spadnie śnieg,

zapłonie pierwsza gwiazdka,

spotkamy się, by spędzić czas

w rodzinnych ciepłych gniazdkach.

Usiądziemy przy stole pod choinką iglastą,

wszystkie świeczki zapłoną, będzie ciepło i jasno.

Przez jakiś czas zostanie w nas

świąteczny zapach ciasta,

by tak jak ptak, gdy minie rok

w rodzinne wrócić gniazda.

Gdy zaświeci choinka, odnowimy wspomnienia,

łamiąc kruchy opłatek wypowiemy życzenia.”

plakat wystawy

Wystawa malarstwa i rysunku, Alicji Antoszczyk, Anny Wolskiej, Marty Tryczyńskiej w MDK "Łazienkowska". Opiekun artystyczny Renata Tuszyńska-Michałowska.

canon

Mamy przyjemność przekazać Wam dobre wieści, że firma CANON została Partnerem sztabu WOŚP na Łazienkowskiej. Już w piątek 11 grudnia rozpoczeliśmy przygotowania do wystawy Weroniki Mliczewskiej -  antropolożki, podróżniczki, autorki książki "Na początku jest koniec", której przepiękne czarno-białe zdjęcia, zostały wydrukowane przez firmę CANON.

Melania z zespołu Campanello śpiewa, jak to, do nas pędzą renifery ze św. Mikołajem.
Zaśpiewajcie razem z Melanią, to na pewno, Mikołaj szybko do Was przybędzie.