dekorowanie

dni zajęć:
wg. informacji w zakładce "plan zajęć" -
 -  -

Uczestnicy rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną, poznają zarówno tradycyjne jak i nowe techniki plastyczne: decoupage, papier mache, tkactwo, modelowanie, wykonują kukły teatralne, gobeliny oraz formy użytkowe z różnorodnych materiałów.

EKO DESIGN- czyli przyjemne z pożytecznym, uczestnicy potrafią zrobić coś z niczego i w naszej pracowni pomagamy ożywiać dziecięce fantazje i realizować pomysły ze świata robotów, lalek, przytulanek, stacji kosmicznych i  zwierzaków ,, jakich nie ma".

FASION DESIGN :  zainteresowanych zapoznajemy ze światem tasiemek, tkanin i guzików.

Prace uczestników można oglądać na ekspozycji w holu MDK oraz w pracowni.

Uczestniczyliśmy również w konkursie na stylizowaną maskę karnawałową oraz kukiełkę. Dzieci wykonały przepiękne prace, którymi mogły się pochwalić na balu. Zapraszamy do galerii w holu MDK.

e kossakowska

Elżbieta Kossakowska - architekt wnętrz, plastyk i nauczyciel.

Zajmuje się projektowaniem architektonicznym, malarstwem  oraz scenografią.

• e_koss
  • sia_01