ZAJĘĆ WOKALNYCH „ Rythm&Sing!
Zaczynamy! Zajęcia wokalne dla trochę starszych dzieci (10-17) marzących o wspólnym śpiewaniu różnego repertuaru. Będziemy spotykać się w środy, w godzinach 17 – 19.30

„Patchworkowe przydasie – z tkaniną przez świat”
Zapraszamy na nowe zajęcia (dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat) – we wtorki, w godz. 15.00-19.00

(bardziej precyzyjnie określimy czas trwania zajęć, po zebraniu grupy).
Wstępne zapisy w sekretariacie, a po potwierdzeniu, zapisy poprzez system rekrutacyjny.
Zajęcia poprowadzi pani Ania Karcz, autorka patchworkowej wystawy w naszej galerii, której nie da się zapomnieć.

Zaczynamy nowy sezon koncertowy!

Premierowa muzyczna uczta w wykonaniu
Natalii Dymarskiej - harfa celtycka i Łukasza Sokołowskiego - ukulele, bas odbyła się w piatek 25 października.

internet pola nadziei

21 PAŹDZIERNIKA 2019 w piękny słoneczny poniedziałek tegorocznej jesieni już po raz czwarty w historii naszego osiedla powstało żonkilowe „Pole Nadziei 2019/2020". Zasadzili je uczniowie klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Szczęsną oraz p. Elżbietą Zduńczyk, która koordynowała akcję sadzenia cebulek żonkili na trawniku przed MDK-iem.

zimowisko www internet

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu zimowego Camp'Art 2020

2019 09 25 rowery internet

Konferencja, 25 września, 14.00-17.30, MDK, Łazienkowska 7

Serdecznie zapraszamy nauczycieli klas 0-3 szkół podstawowych do udziału w konferencji inaugurującej program „Po Warszawie pieszo i na kółkach” w roku szkolnym 2019/20.

ksiazka internet

19 września, o godz. 18.00
w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Łazienkowska 7 w Warszawie,

odbędzie się niecodzienne spotkanie z Moniką Chodorowską, autorką książki „Struny pragnień”, wydawnictwo „Lucky”.

książka porusza tematy:

• wychowania dzieci z autyzmem,
• zdrowego rodzicielstwa bez zatracania samego siebie,
• własnych i cudzych granic,
• problemów i porozumienia w małżeństwie,
• lęków i frustracji w wychowywaniu dzieci,

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Bulicz-Kasprzak, autorka uznanych publikacji.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa ilustracji do książki autorstwa Agnieszki Lepianki-Pawlikowskiej.

SISTER ACT - ZAKONNICA W PRZEBRANIU

SISTER ACT internet

2019 08 20 lato w miescie tytul

Akcję LATO W MIEŚCIE czas rozpocząć, serdecznie zapraszamy!

plakatmielnika3kolor

Od 2 lipca do 30 września  w godz. od 10.00 do 16.00 ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA WYSTAWY POPLENEROWEJ!

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA RENATY TUSZYŃSKIEJ-MICHAŁOWSKIEJ