Konferencja, 25 września, 14.00-17.30, MDK, Łazienkowska 7

Serdecznie zapraszamy nauczycieli klas 0-3 szkół podstawowych do udziału w konferencji inaugurującej program „Po Warszawie pieszo i na kółkach” w roku szkolnym 2019/20.

ksiazka internet

19 września, o godz. 18.00
w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Łazienkowska 7 w Warszawie,

odbędzie się niecodzienne spotkanie z Moniką Chodorowską, autorką książki „Struny pragnień”, wydawnictwo „Lucky”.

książka porusza tematy:

• wychowania dzieci z autyzmem,
• zdrowego rodzicielstwa bez zatracania samego siebie,
• własnych i cudzych granic,
• problemów i porozumienia w małżeństwie,
• lęków i frustracji w wychowywaniu dzieci,

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Bulicz-Kasprzak, autorka uznanych publikacji.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa ilustracji do książki autorstwa Agnieszki Lepianki-Pawlikowskiej.

SISTER ACT - ZAKONNICA W PRZEBRANIU

SISTER ACT internet

Znakomita komedia muzyczna oparta na oryginalnym scenariuszu filmu Emilie Ardoliniego, z kultową kreacją Whoopie Goldberg w roli Deloris Van Cartier. Musical Glenna Stalkera i Alana Menkena w przekładzie Jacka Mikołajczyka
Autorem ścieżki muzycznej do musicalu jest Alan Menken, laureat ośmiu Oscarów, kompozytor muzyki do filmów animowanych Disneya takich jak "Piękna i Bestia", "Mała Syrenka" czy "Aladdyn"
Produkcja realizowana w porozumieniu z agencją MTI Shows Europe oraz Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Premiera 27 czerwca 2020 roku na scenie Teatru Palladium.

I etap przesłuchań odbędzie się 13 października 2019 roku o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego, ul. Łazienkowska 7 (przystanek Rozbrat).
W I etapie przesłuchań należy obowiązkowo wykonać w języku polskim i opanowany pamięciowo fragment utworu z musicalu "Sister act":
panie:  POKAŻ GŁOS (Raise Your Voice) i WEŹ MNIE DO NIEBA (Take Me To Heaven)
panowie:  KIEDY ZNAJDĘ (When I Find My Baby)

Zgłoszenia młodych kandydatów w wieku od 15 lat, zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego należy przesłać do 6 października br. (włącznie) na adres:

W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia, szczegółowe informacje dotyczące przesłuchań oraz materiały - fragment tekstu i podkład.
Śródmiejski Teatr Muzyczny jest grupą działającą na zasadach non-profit!

2019 08 20 lato w miescie tytul

Akcję LATO W MIEŚCIE czas rozpocząć, serdecznie zapraszamy!

plakatmielnika3kolor

Od 2 lipca do 30 września  w godz. od 10.00 do 16.00 ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA WYSTAWY POPLENEROWEJ!

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA RENATY TUSZYŃSKIEJ-MICHAŁOWSKIEJ

tytulowa

Energetyczny, artystyczny, letni plener w malowniczym Mielniku nad Bugiem.
Pracownia Rysunku i Malarstwa Renaty Tuszyńskiej-Michałowskiej.

Q1 internet2

Uczestniczymy w projekcie PARTYCYPACYJNE PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI
W INSTYTUCJACH EDUKACJI I KULTURY M.ST. WARSZAWY

Projekt jest realizowany ze środków m. st. Warszawy w ramach Programu „Młoda Warszawa, miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Dotyczy procesu projektowania przestrzeni w miejskich instytucjach edukacji i kultury, z których korzystają młodzi ludzie, jak szkoły, biblioteki i młodzieżowe domy kultury.

W piątek, 8 czerwca, w Technikum Architektury i Budownictwa nr 1 odbyło się przekazanie delegacji wychowanków makiety budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im. dr Zofii Galewskiej z ul. Koźmińskiej.

2019 06 15 truskawka

2019 06 05 T CZO