2018 10 10 zyczenia dla nauczycieli

2018 10 09 szarlotka

9 października w Miasteczku Przyrody przy ul. Fabryczna 1/3, odbyło się kolejne, już 14-ste Rodzinne Święto Szarlotki tym razem pod tytułem „ZŁOTE JABŁKO”

Spotkanie rozpoczął występ FASOLEK, a potem zwyczajem poprzednich lat dorośli brali udział w aukcji prac uczestników zajęć MDK.

plakat mierki2019 zima 002

Szczegóły: OBÓZ CAMP'ART- Zima 2019

konferencja muzyczna

Serdecznie zapraszamy na Konferencję dla nauczycieli " Muzyka i ruch jako forma pomocy pedagogicznej 27 wrzesnia br.

w tytyle: KONFERENCJA MUZYCZNA

plakat 2018 09 27

Zapraszamy na spotkanie z młodymi twórcami dnia 27 września 2018 o godz. 18.00

Wracamy na Scenę Łazienkowska z naszym ostatnim spektaklem
WALIZKA NIE MOICH WZRUSZEŃ 10. września br. godz. 19.00

plakat5

Wszystko. Teraz. Już. W razie czego. Bo inni.
Gdybyśmy jednak zechcieli, czego wcale nie chcemy, mieli to, czego nie wybraliśmy, co SIĘ przecież chce i co SIĘ przecież wybiera, możemy to mieć.

W 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, współorganizatorzy wolontariackich działań na Solcu Anioły są wśród NAS obchodzą skromny jubileusz 10-lecia swojego istnienia, w tym piątą edycję Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca. Tegoroczny Festiwal trwał od 10 maja do 30 czerwca 2018 i był poświęcony sąsiedzkiemu pomaganiu.
Wspólnie zachęcaliśmy do wolontariatu w bibliotekach osiedlowych i instytucjach kultury.

2018 01 03 SPAMALOT

TO JUŻ DZIŚ!

SPAMALOT WYSTARTUJE RÓWNO O 19.00!

TEATR PALLADIUM, ZŁOTA 9, WARSZAWA 2018

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO....
MIESIĄCE CIĘŻKIEJ PRACY, POTU, ŁEZ, ŚMIECHU, WYRZECZEŃ, DOSKONALENIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM ŚWIETNYCH ARTYSTÓW.

EFEKT DZIŚ WIECZOREM...... WSTRZYMUJEMY ODDECHY!

MG 3416naglowek internet

Tak bawiliśmy się podczas turnieju, zobacz jak było!

walizka
4 czerwca 2018 r o godz. 19.00 na Scenie Łazienkowska wystąpił Teatr Tańca CZO z premierą spektaklu "Walizka nie moich wzruszeń" w choreografii Anny Gwarek.
Przyjęty został bardzo gorąco - pomimo iż w spektaklach tanecznych nie ma zwyczaju bisowania, ulegliśmy prośbom publiczności i powtórzyliśmy jedna ze scen. Każdemu życzymy takiej publiczności.