MG 1018

24 maja w gościnnych progach Teatru Palladium odbył się wspaniały koncert laureatów konkursów muzycznego i tanecznego, wzbogacony o dodatkowe, zapowiedziane i niezapowiedziane wcześniej atrakcje. Już w holu mogliśmy podziwiać historyczną wystawę przypominjącą wydarzenia towarzyszące 10 – ciu edycjom Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów w konkursach: muzycznym, tanecznym recytatorskim i literackim, fotograficznym i plastycznym i konkursowi małych form teatralnych.

Na monitorach można było obejrzeć zdjęcia wykonawców i nagrodzonych prac wykonywanych rokrocznie podczas Festiwalu.
Sam piękny koncert, okraszony zdjęciami historycznymi, przygotowali laureaci pod czujnym, profesjonalnym okiem Anny Gwarek i Anny Kondratowicz. Przez ponad godzinę na scenie królowała piosenka i taniec w wykonaniu uczniów śródmiejskich szkół. Wszyscy młodzi artyści prezentujący się na scenie zostali zasłużenie nagrodzeni ogromnymi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.
Jednak to nie był koniec tegorocznych niespodzianek. W związku z przygotowaniami do kolejnego spektaklu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, a także na zakończenie Gali mogliśmy zapoznać się z maleńką próbką tego co dziać się będzie podczas nadchodzącej już za kilkanaście dni premiery musicalu „Skrzypek na dachu”. Sądząc z reakcji publiczności nasz teatr zdobył sobie kolejne rzesze fanów.
Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Pana Piotra Kazimierczaka. Organizatorami są: Wydział Oświaty i Funduszy Europejskich oraz Wydział Kultury i Promocji Urzędu Dzielnicy Śródmieście, a także śródmiejskie MDK-i: Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego - organizator konkursów: muzycznego, tanecznego, fotograficznego i filmowego oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Muranów” im. Cypriana Kamila Norwida - organizator konkursów: plastycznego, literackiego, recytatorskiego oraz Małych Form Teatralnych

zobacz jak było! :)