W samo południe 9 kwietnia 2018 r. w naszym MDK-u panowała fantastyczna atmosfera. Przez uchylone okna przechodnie mogli usłyszeć owacje, gratulacje i wszelkie oznaki radości towarzyszące wręczaniu Złotych, Srebrnych i Brązowych Wen zwycięzcom XII Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.

 2018 04 03 Booking internet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (2 kwietnia) oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) zapraszamy na kwietniowy powiślański bookcrossing!

Po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami jury konkursu filmowego ŚFMT wyłoniło tegorocznych zwycięzców. 

Po długich przygotowaniach, burzliwych obradach i zapoznaniu się z nadesłanymi pracami jury konkursu fotograficznego ŚFMT wyłoniło tegorocznych zwycięzców. Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

Uczestnicy Pracowni Architektury i Scenografii MDK:

Weronika Kałużyńska oraz Mateusz Zawadzki

lauretami konkursów plastycznych:

Młody Ilustrator: "Baśnie niemieckie" i "Tęcza"

2018 Wielkanoc

Takie cudeńka powstają w pracowni ceramicznej KRAKLE w MDK

UWAGA !!!

29 marca zajęcia ceramiczne zostały przeniesione na godziny przedpołudniowe i trwają godzinę zegarową:
grupa podstawowa: 11:00-12:00, 
grupa zaawansowana: 12:00-13:00

Eliminacje Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów w konkursach tanecznym i muzycznym już za nami, a po burzliwych obradach poznaliśmy także laureatów obu konkursów.

Eliminacje Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów w konkursach tanecznym i muzycznym już za nami. 12 i 19 marca odbyły się przesłuchania i przeglądy w XII już Festiwalu ŚFMT.

Zabrzmiały dźwięki muzyki z lat 20 - tych i 30 - tych, bo taki był tegoroczny temat festiwalu w tańcu i piosence. Przy pełnej widowni obejrzeliśmy prezentacje naszych dziecięcych i młodzieżowych wykonawców. Pomimo zimowej aury za oknami w MDK było głośno i kolorowo.