2020 10 26 pakat

HMrozowska tytul

Hanna Maria Mrozowska, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, studiowała także rzeźbę i grafikę warsztatową.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się malarstwem sztalugowym i ściennym, mozaiką ścienną i podłogową ,aranżacją autorską ścian, projektowaniem nietypowych wnętrz, projektowaniem i wykonywaniem scenografii,kostiumów i rekwizytów teatralnych,a także rzeźbą ceramiczną.Współpracuje z teatrami i instytucjami kultury.Od 23 lat naucza malarstwa i ceramiki a także rzeźby. Obecnie uczy w Liceum Sztuk Plastycznych w Mińsku Mazowieckim.

Chcielibyśmy Was poinformować, że finisaż wystawy Hanny Mrozowskiej nie odbędzie.  Na razie zawieszamy wydarzenie, ale już niedługo zamieścimy dla Was na naszej stronie wizualizację wystawy - zdjęcia, filmik z pracami i rozmowę z artystką.
Przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

• 2020_10_26_prace-wystawa
  • 2020_10_26_rzeźba