warsztaty robotyczno przyrodnicze   nauczyciel:        Aleksandra Kośka
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
 wiek uczesnika:        klasy 1-3 szkoły podstawowej
   
 dni zajęć:      informacje w zakładce "plan zajęć"
   
      zajęcia odbywają się na ul. Fabrycznej 1/3
      (wejście od strony Trasy Łazienkowskiej)

 

WARSZTATY ROBOTYCZNE Z PRZYRODĄ W TLE

Zapraszamy na warsztaty łączące robotykę i kodowanie z treściami edukacyjnymi. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zdobyć nowe wiadomości z zakresu określonego w temacie zajęć oraz wykorzystywać zdobyte informacje do rozwiązywania zadań z użyciem robotów Genibot lub zestawów robotycznych Lego WeDo 2.0.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do rozwijania umiejętności logicznego, algorytmicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów oraz kreatywności. Aktywności zaproponowane podczas zajęć będą dawać szansę ćwiczenia umiejętności pracy w grupie i szukania kompromisów.

Zapraszamy na zajęcia do Miasteczka Przyrody MDK na ul. Fabryczną 1/3, jednak ze względu na remont Trasy Łazienkowskiej i wynikające z niego utrudnienia w dojeździe, istnieje również możliwość poprowadzenia warsztatów w Państwa placówce. W zależności od oczekiwań nauczyciela i zainteresowań dzieci istnieje możliwość modyfikacji zakresu treści w proponowanych tematach zajęć. Istnieje również możliwość poprowadzenia zajęć o innej tematyce niż zaproponowane (potrzebna wcześniejsza konsultacja z prowadzącą).

Zajęcia prowadzi Ola Kośka, nauczyciel informatyki.
Warsztaty przeznaczone są dla klas 1-3 szkoły podstawowej.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Warsztaty są bezpłatne, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

WARSZTATY-TEMATY-ZAJĘĆ

 

 

       Jak trafić na Fabryczną?
 mapka fabryczna      fabryczna m p  
 Kliknij mapkę aby powiększyć