sam logoŚródmiejska Akademia Musicalowa wyrosła z doświadczeń działającego w MDK przez ponad 10 lat Śródmiejskiego Teatru Muzycznego i prowadzonych przez dwa lata warsztatów musicalowych.

Na zajęciach Akademii młodzież w wieku 15-18 lat może rozwijać wszystkie niezbędne artystom musicalowym umiejętności: technikę wokalną, ruchowo-taneczną, podstawy gry aktorskiej oraz weźmie udział w działaniach per formatywnych i koncertowych pod okiem pedagogów dawnego Śródmiejskiego Teatru Muzycznego. Nasi absolwenci z powodzeniem aplikują na różne artystyczne uczelnie teatralne i muzyczne.

Ten rok jest wyjątkowy z uwagi na 70-lecie powstania naszego MDK-u, więc aktywności na pewno nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy!

INSTRUKTORZY:

• Anna Gwarek – zajęcia taneczno-choreograficzne
• Adrianna Furmanik-Celejewska – zajęcia wokalne
• Antoniusz Dietzius – zajęcia teatralne, reżyseria koncertów i działań per formatywnych