mdk dekorowanie   nauczyciel:                 Elżbieta Kossakowska
wiek uczestników:   8-16 lat
dni zajęć   informacje w zakładce "plan zajęć"

Pracownia zaprasza wszystkich którzy lubią prace manualne związane z dekoracją przedmiotu (decoupage i papier-mache) a także rzeźbę, makietowanie oraz lalkarstwo. Dla chętnych fasion design czyli poznawanie świata tasiemek, tkanin i guzików. Tu można zaprojektować na manekinie efektowny stroj, wykonać maskę i drobną galanterię.

Uczestnicy biorą udział w konkursach, projektach i wystawach. Zapewniamy miłą atmosferę, bogate zaplecze materiałów.

dekorowanie

Elżbieta Kossakowska -

magister sztuki z wieloletnim stażem pedagogicznym a także malarz, scenograf, projektant wnętrz i wystawiennik. Interesuję się architekturą i relacjami przyroda – człowiek.

• IMG_0192-5
  • IMG_0249-4