Nowe artystyczne wyzwania w Pracowni Rysunku i Malarstwa!

Możesz tworzyć w trzech wymiarach: portrety, kompozycje przestrzenne, unikatowe modele form dekoracyjnych, mozaiki,płaskorzeźby,chcesz zostać studentem ASP to przyjdź na zajęcia z rzeźby i realizuj swoje pomysły w wielu technikach rzeźbiarskich i ceramicznych.

Witamy na pokładzie nowego, pełnego twórczych pomysłów nauczyciela:)))

HMrozowska tytul

Hanna Maria Mrozowska, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, studiowała także rzeźbę i grafikę warsztatową.W swojej pracy zawodowej zajmuje się malarstwem sztalugowym i ściennym, mozaiką ścienną i podłogową ,aranżacją autorską ścian, projektowaniem nietypowych wnętrz, projektowaniem i wykonywaniem scenografii,kostiumów i rekwizytów teatralnych,a także rzeźbą ceramiczną.Współpracuje z teatrami i instytucjami kultury.Od 23 lat naucza malarstwa i ceramiki a także rzeźby. Obecnie uczy w Liceum Sztuk Plastycznych w Mińsku Mazowieckim.