ŚTM nie tylko coraz wyżej podnosi poziom artystyczny swoich produkcji, ale stawia również na edukację u podstaw. W tym roku w ramach swojej działalności pedagodzy i realizatorzy "Śródmiejskiego" ruszają z nową propozycją rozwijania młodych talentów, skierowaną do uczniów warszawskich szkół w wieku 14-18 lat.

2019 11 13 stm logo

Równolegle z produkcją musicalu "Sister Act" uruchamiamy cykliczne zajęcia warsztatowe dla młodzieży zainteresowanej teatrem muzycznym oraz tajnikami tworzenia musicali. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie, a także poznać kulisy tworzenia spektakli muzycznych, czyli powstawania scenografii, rekwizytów i kostiumów, reżyserii oświetlenia i nagłośnienia czy m.in. pracę działu public relations. Warsztaty poprowadzą pedagodzy teatru oraz zaproszeni goście pracujący na musicalowej scenie. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 20 listopada br. pod adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona!