Już za nami finał XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów, czyli uroczysta Gala w Teatrze Palladium.  Mimo porannej niepogody publiczność dopisała wspaniale i w Teatrze Palladium zapanował słoneczny nastrój.

Galę otworzył Burmistrz Dzielnicy Śródmieście pan Krzysztof Czubaszek wspierający festiwal od jego pierwszej edycji.  Niespodzianką były nagrody dla śródmiejskich uczniów za wybitne osiągnięcia i zaangażowanie w działania artystyczne, czyli ufundowane przez Zarząd Dzielnicy wyjazdy na Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne. A potem na deskach teatru zagościł śpiew i taniec - piosenki i układy choreograficzne inspirowane latami dwudziestymi i trzydziestymi zeszłego wieku w wykonaniu śródmiejskich, młodych talentów były owacyjnie przyjmowane przez wspaniałą publiczność. Wraz z MDK Muranów, który jest współorganizatorem festiwalu, już dziś zapraszamy na kolejną edycję, która wystartuje po wakacjach.

Zdjęcia - Marzena Wyszyńska. Dziękujemy!

• SRO_0730
  • SRO_0760