2014 07 MarozArt

5 lipca 2014 dzieciaki z Młodzieżowego Domu Kultury Łazienkowska wróciły z obozu artystycznego w Marózie. Emocji i wrażeń było co niemiara.

Dzieci były zachwycone zajęciami, atrakcjami, przygodami i niespodziankami, których było bez liku. Wszyscy najlepiej wspominają bieg terenowy w grupach, wycieczki na rowerach wodnych, rzeźby z piasku, a także zwiedzanie skansenu w Olsztynku. Ogromne wrażenie na obozowiczach zrobiła wycieczka do huty szkła artystycznego, gdzie dowiedzieliśmy się, z czego wytwarzane jest szkło oraz ile czasu ma artysta na stworzenie dzieła, zanim masa szklana wystygnie.

W programie "Mam Talent" poznaliśmy wiele bardzo utalentowanych osób. Podczas teleturnieju "Familiada", odkryliśmy, że najpopularniejsze imię dla psa to Darek. W czasie chrztu obozowicze dzielnie pokonali tor przeszkód oraz otrzymali ciekawe imiona.

Najwięcej czasu jednak spędzaliśmy na zajęciach z malarstwa, ceramiki, animacji komputerowej oraz hip hopu. Wszyscy dzielnie pracowali, dawali z siebie wszystko, czego efekty można było obserwować na Festiwalu MARÓZart.

Bardzo serdecznie gratulujemy rozwoju i dziękujemy wszystkim uczestnikom obozu za wspólnie spędzone dni oraz życzymy rewelacyjnych wakacji!

Zespół MARÓZart

Zobacz zdjęcia w naszej galerii!