2014 06 konferencja grease 9 czerwca br. o godz. 11.00 w restauracji Endorfina odbyło się śniadanie prasowe poświęcone jubileuszowi 5-lecia zespołu oraz premierze najnowszej produkcji, komedii muzycznej „GREASE – włosy na błysk”. Była to znakomita okazja do podsumowania poprzednich sezonów, prezentacji najbliższego wydarzenia oraz planów na przyszłość. W śniadaniu prasowym wzieli udział:  Beata Kawka – aktorka, producentka, patron artystyczny produkcji „GREASE – włosy na błysk”; Antoniusz Dietzius – opiekun artystyczny Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, aktor i reżyser; Artur Krajewski – malarz, artysta multimedialny, twórca Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk MIASTO GWIAZD w Żyrardowie, przyjaciel zespołu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego; Honorata Waszkiewicz – dyrektor- Młodzieżowego Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego i Mirosław Pawłowski – Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Dzielnicy Śródmieście. Próbowano szukać odpowiedzi na pytania: Czy młodzieżowe produkcje teatru muzycznego z placówki oświatowej mogą mieć poziom profesjonalnych zespołów teatralnych? Czy jest w Polsce zapotrzebowanie na „szkolne” spektakle musicalowe tak popularne na zachodzie? Czy poziom kształcenia artystycznego w szkołach jest zadowalający? Czy młodzież w Polsce chętnie korzysta z pozaszkolnych zajęć teatralnych? Śniadanie poprowadził Artur Wolski z Kina Atlantic i Entropii Słowa. Podczas spotkania wystąpili młodzi soliści komedii muzycznej „GREASE – włosy na błysk”,a słodkie różowe upominki przygotowała Manufaktura Cukierków! Po konferencji goście zostali zaproszeni na wiosenny poczestunek w ogrodach ENDORFINY.