2014 06 piracki rejsZespół wokalno – taneczny Campanello wraz z Teatrem Ruchu Prata na podsumowanie sezonu artystycznego wypłynęli wspólnie w rejs, a dokładnie w „Piracki Rejs”. Przygody młodych Piratów rozegrały się dookoła klasyki polskiej piosenki. Publiczność usłyszała m.in.: „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Parasolik”, czy przebój Czerwonych Gitar „Tak bardzo się starałem”. Najmłodsi uczestnicy rejsu brawurowo zaśpiewali „Marynarz na okręcie służy” oraz piosenki o wiośnie. Teatr Ruchu Prata układami tanecznymi „Wulkan” i „Wyspa” rozgrzewał widzów tętniącym rytmem lawy i żarem piasku. Ostatnim przystankiem pirackiego kramu z piosenkami była oczywiście piosenka „Niech żyją wakacje”, którą załoga pożegnała się z publicznością. Spektakl muzyczno – taneczny „Piracki Rejs” wzbogacony został barwnymi fotografiami i scenografią.

Nad wszystkimi dzielnymi Piratami czuwali oficer: Katarzyna Kryczka i Magdalena Smolińska, oraz podoficer: Katarzyna Kasztelowicz i Elżbieta Kossakowska.

Ahoj!

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii foto-video: