2014 04 maraton m

MDK "Łazienkowska" w tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon był współorganizatorem Strefy Kibica Dzielnicy Śródmieście. Już od rana kibiców oczekujących na pierwszych biegaczy swoimi występami rozgrzewały Fasolki. Następnie na Scenie Radiowej Trójki, ustawionej w strefie, wystąpiła reprezentacja naszych gitarzystów z solistką - Zuzanną Piotrowską. Dziewczyny z grupy tanecznej ROE DANCE CREW, nagrodzonej niedawno drugą nagrodą na Mazowieckim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych, zaprezentowały żywiołowy hip-hop. A soliści Śródmiejskiego Teatru Muzycznego uchylili rąbka tajemnicy i zaśpiewali najpiękniejsze utwory z musicalu "Grease", zapraszając na premierę spektaklu 13 czerwca w Teatrze Palladium.

Wszystkich kibiców zapraszaliśmy również do naszego pięknie urządzonego stoiska, gdzie dzieci i dorośli, odkrywając swoje talenty

plastyczne, wykonywali wielkanocne palemki i inne ludowe ozdoby. Można było również spotkać się po raz kolejny z Anią Miłosz - autorką
słynnych plastelinowych chomików, która zdradzała sposoby na ulepienie własnego, niepowtarzalnego, kolorowego gryzonia.

Nie zapominaliśmy oczywiście o aktywnym kibicowaniu, nasi uczestnicy z gwizdkami, pomponami i "łapkami" radośnie dopingowali wszystkich
wspaniałych biegaczy tegorocznej imprezy.