KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY!

11 lutego br. o godz. 18.00 zapraszamy na wystawę „Gra w kolory” autorstwa Anny Kossakowskiej, artystki, plastyka, absolwentki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury Wnętrz. Autorka zajmuje się aranżacją wnętrz, projektowaniem wystaw i scenografii. Wystawia swoje prace malarskie, rysunkowe i fotografie na wystawach w kraju i za granicą. Prowadzi zajęcia plastyczne i malarskie. Na wystawie zaprezentuje ilustracje do książek dla dzieci, wykonane w technice mieszanej: pasteli i olejnej na płótnie. To świat dziecięcych przygód i fascynacji, pełen barw i radości odkrywania coraz to nowych bajkowych krain.

19 lutego br. o godz. 10.00 w ramach Zimy w Mieście zapraszamy na spotkanie z Mirosławem Kossakowskim - pisarzem i poetą, autorem dziesięciu zbiorów poezji, cyklu powieści, a także monografii swojej szkoły i serii wierszy dla dzieci, laureatem wielu konkursów poetyckich i literackich. W 2013 r. otrzymał nagrodę im. Władysława Orkana za twórczość literacką oraz utrwalanie słowem piękna ziemi i ludzi. Swoje utwory prezentuje w wielu placówkach kultury w Polsce, publikuje je także w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. Od lat angażuje się w pracę dydaktyczną i pedagogiczną z młodzieżą niedosłyszącą. W Galerii odbędzie się „akcja kolorowania” dla dzieci, w trakcie której będzie można zaprezentować talenty plastyczne. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.