dsc0268-naglowek

MDK na Salonie Edukacji Artystycznej

w ramach XIX  Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego w Pałacu Kultury i Nauki.

7-8 marca 2013 r. – Młodzieżowy Dom Kultury razem z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zostali Partnerami Narodowego Instytutu Chopina. Mieliśmy świetną okazję spotkać się i porozmawiać bezpośrednio z młodymi ludźmi zainteresowanymi szeroko rozumianą edukacją artystyczną.

7 marca – Agnieszka Zielińska, muzyk, nauczyciel MDK, poprowadziła zajęcia muzyczne pod hasłem Rzeczywistość z dźwięków utkana. Wyposażona w gitarę, grzechoty i bębny – prezentowała młodym uczestnikom z Fundacji Perpetum Mobile – zalety poszczególnych instrumentów i ich różnorodne brzmienie. Każdy mógł spróbować swoich sił w graniu. Muzycznej zabawy było w czwartek co niemiara.
8 marca – w Dzień Kobiet – Katarzyna Kryczka, nauczyciel MDK, pokazała Ekspresję w ruchu! Uczestnicy warsztatów mogli sprawdzić „gibkość” swojego ciała, były ćwiczenia indywidualne i w parach, a potem popróbować różnorodnych stylów tanecznych. Okazało się, że taniec, to nie tylko radość, przyjemność i ruch, ale także ciężka praca.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy do MDK Łazienkowska na warsztaty!

• _dsc0268
  • _dsc0291