PILNE!!!

W Galerii Rozwijania Talentów i Umiejętności zajęcia mają charakter warsztatowy, prowadzone są metodami interaktywnymi, projektowo, z naciskiem na rozwój praktycznych umiejętności z obszaru edukacji artystycznej. Kierowane są do zorganizowanych grup młodzieży ponadgimnazjalnej. Uczestnicy mogą poszerzyć wiedzę z zakresu fotografii, sztuki dziennikarskiej, kreatywnego pisania, filmu, komunikacji wizualno-medialnej i treningu kreatywności. Uczestnicy mogą doskonalić umiejętność pisania tekstów dziennikarskich, fotografowania, przygotowania prostych filmów, zaprojektowania plakatu/znaku graficznego/piktogramu/logotypu.

Naszym celem jest przedstawienie na zakończenie roku szkolnego efektu całorocznych działań w postaci wystawy, publikacji czy innej artystycznej prezentacji. Warsztaty w ramach GRTiU prowadzą: Tomasz Truszkowski (fotografia), Katarzyna Kasztelowicz (zajęcia filmowe, montaż filmowy), Marta Olbryś (zajęcia dziennikarskie z elementami kreatywnego pisania). Katarzyna Świder-Kędzior (komunikacja wizualna), Aleksandra Kośka (trening kreatywności).

 

Zgłoszenia na warsztaty: 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ROK 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 realizowany jest projekt z klasą dziennikarsko-filmową z LO im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie oraz z klasą dziennikarską z LO im. A. Fredry w Wwarszawie.

  • _MG_5548
  • _MG_5550
  • _MG_5556
  • _MG_5558
  • _MG_5563