• Wernisaż wystawy i spotkanie z Andrzejem Pągowskim

  • Jubileusz 65 lecia MDK Łazienkowska

  • Święto Truskawki 2017

  • Musical "Footloose" w Teaatrze Palladium

  • Akcja "Lato w Mieście"

  • Święto Szarlotki

  • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21

  • Spektakl Teatru Tańca CZO

  • Nagrywamy płytę!

Dyrekcja
Honorata Waszkiewicz - dyrektor
Anna Gmitrzuk-Kondratowicz - wicedyrektor

Nauczyciele:

Iwona Antos - Plastyka
Antonina Batko - Klub Przyrodniczo-Ekologiczny „Panda”, „Teatr Przyrody” - warsztaty dla szkół
Antoniusz Dietzius - Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia teatralne)
Natalia Dymarska - zespół „Fasolki” (śpiew)
Anna Gwarek - Teatr Tańca CZO, Śródmiejski Teatr Muzyczny (choreografia)
Katarzyna Kasztelowicz - Przygoda z filmem – „Zatrzymane w kadrze” (montaż filmowy i animacja)
Elżbieta Kossakowska - architektura, wzornictwo i scenografia
Aleksandra Kośka – zajęcia komputerowe "Trening twórczości" - warsztaty dla szkół
Katarzyna Kryczka - TEATR RUCHU PRATA
Agnieszka Lepianka-Pawlikowska - współpraca międzynarodowa, Klub Odkrywców Przyrody
Krzysztof Obrębski - Akademia Młodego Musicalowca
Marta Olbryś - warsztaty dziennikarskie, Galeria Rozwijania umiejętności i Talentów (koordynator projektu)
Maria Sawicka-Biczyk - rysunek i malarstwo
Anastazja Simińska - Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia wokalne)
Jarosław Siwek - zajęcia taneczne Akro-Triki, HIP HOP, Locking
Jędrzej Skajster - rysunek i malarstwo
Magdalena Smolińska, Anna Gmitrzuk-Kondratowicz - zespół "Campanello"
Anna Stępniewska - Pracownia HAMAK – Sztuka w krajobrazie miasta - warsztaty dla szkół
Karolina Starzak - zajęcia taneczne hip hop dla dzieci i dla młodzieży (zespół Roe Dance Crew)
Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk - zespół „Fasolki” (choreografia)
Katarzyna Świder-Kędzior - ceramika
Izabela Tomaszewska – Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia wokalne)
Tomasz Truszkowski – fotografia
Renata Tuszyńska-Michałowska – rysunek i malarstwo
Honorata Waszkiewicz – Od poznania do działania – warsztaty przyrodnicze – warsztaty dla szkół
Agnieszka Zielińska – nauka gry na gitarze
Elżbieta Zduńczyk - warsztaty dla szkół "Łamigłówka"

Nauczyciele zajęć umuzykalniających w przedszkolach :

Joanna Bronkiewicz - Przedszkole nr: 20, 36
Danuta Fąfara-Burak - Przedszkole nr: 23, 25
Viktoriya Ivanova - Przedszkole nr: 206
Sylwia Jedynecka - Przedszkole nr: 3, 16, 24, 35, 38
Paulina Milewska - Przedszkole nr: 2, 4, 12, 13
Violetta Wojda - Przedszkole nr: 9, 10

Sekretariat

Urszula Kowalczyk
Katarzyna Kasztelowicz
Lidia Lubańska-Listowska

 Administracja i obsługa

Elżbieta Wajs - kierownik gospodarczy
Olga Rocka - kierownik gospodarczy
Irena Strupiechowska - referent ds. finansowych
Teresa Balcerak
Iwona Boguszewska
Janina Derszniak
Jarosław Derszniak
Jerzy Drzewiński
Barbara Głuchowska
Józefa Kramarczuk
Elżbieta Marczak

                       

 

Nasza piosenka

"ŁAZIENKOWSKA Nr 7"

słowa: Ewa Chotomska
muzyka: Krzysztof Marzec
śpiewają FASOLKI

WikiRadio

banner wikiradio