Dyrekcja
Honorata Waszkiewicz - dyrektor
Anna Gmitrzuk-Kondratowicz - wicedyrektor

Nauczyciele:

Iwona Antos - Plastyka
Antonina Batko - Klub Przyrodniczo-Ekologiczny „Panda”, „Teatr Przyrody” - warsztaty dla szkół
Antoniusz Dietzius - Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia teatralne)
Anna Gwarek - Teatr Tańca CZO, Śródmiejski Teatr Muzyczny (choreografia)
Katarzyna Kasztelowicz - Przygoda z filmem – „Zatrzymane w kadrze” (montaż filmowy i animacja)
Elżbieta Kossakowska - architektura, wzornictwo i scenografia
Aleksandra Kośka – zajęcia komputerowe "Trening twórczości" - warsztaty dla szkół
Katarzyna Kryczka - TEATR RUCHU PRATA
Agnieszka Lepianka-Pawlikowska - współpraca międzynarodowa, Klub Odkrywców Przyrody
Marta Olbryś - warsztaty dziennikarskie, Galeria Rozwijania umiejętności i Talentów (koordynator projektu)
Natalia Ostrowska - zespół „Fasolki” (śpiew)
Maria Sawicka-Biczyk - rysunek i malarstwo
Anastazja Simińska - Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia wokalne)
Jarosław Siwek - zajęcia taneczne Akro-Triki, HIP HOP, Locking
Jędrzej Skajster - rysunek i malarstwo
Magdalena Smolińska, Anna Gmitrzuk-Kondratowicz - zespół "Campanello"
Karolina Starzak - zajęcia taneczne hip hop dla dzieci i dla młodzieży (zespół Roe Dance Crew)
Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk - zespół „Fasolki” (choreografia)
Katarzyna Świder-Kędzior - plastyka dziecięca, ceramika
Izabela Tomaszewska – Śródmiejski Teatr Muzyczny (zajęcia wokalne)
Tomasz Truszkowski – fotografia
Renata Tuszyńska-Michałowska – rysunek i malarstwo
Honorata Waszkiewicz – Od poznania do działania – warsztaty przyrodnicze – warsztaty dla szkół
Anna Wróbel-Johnson - Pracownia HAMAK – Sztuka w krajobrazie miasta - warsztaty dla szkół
Agnieszka Zielińska – nauka gry na gitarze
Elżbieta Zduńczyk - warsztaty dla szkół "Łamigłówka"


Nauczyciele zajęć umuzykalniających w przedszkolach :

Joanna Bronkiewicz - Przedszkole nr: 3, 36
Joanna Jęczmionka -  Przedszkole nr: 7, 82
Krzysztof Obrębski - Przedszkole nr: 42 Agrykola
Paulina Milewska - Przedszkole nr: 2, 4, 12, 13
Sylwia Jedynecka - Przedszkole nr: 16, 24, 35, 38
Violetta Wojda - Przedszkole nr: 9, 10

Sekretariat

Urszula Kowalczyk
Katarzyna Kasztelowicz
Lidia Lubańska

 

Administracja i obsługa

Elżbieta Wajs - kierownik gospodarczy
Marek Sztrantowicz - kierownik gospodarczy
Irena Strupiechowska - referent ds. finansowych
Teresa Balcerak
Iwona Boguszewska
Janina Derszniak
Jarosław Derszniak
Jerzy Drzewiński
Barbara Głuchowska
Teresa Idzikowska
Elżbieta Marczak