Co roku organizujemy obozy artystyczno-taneczne, które charakteryzują się fantastycznym programem, świetną atmosferą, oryginalnymi projektami. Wyjątkowa kadra, rewelacyjne wycieczki, bezkonkurencyjna strategia to nasza wizytówka.

Naszym głównym celem jest wzmocnienie i rozkwit młodego człowieka. Skupiamy się na jego wszechstronnym rozwoju, potrzebach, pragnieniach oraz marzeniach. Wierzymy, że każdy uczestnik jest kimś wyjątkowym, że w każdym tkwi talent oraz potencjał. Na obozach CAMP’art twórczo spędzamy czas, obserwujemy i wskazujemy, w którą stronę podążać. Pomagamy wzniecić iskierkę pasji, zainspirować oraz wspierać młodych artystów w ich wyborach.

Wachlarz zajęć CAMP'art jest bardzo szeroki: od zajęć ruchowych, takich jak street dance, hip hop, akro triki poprzez zajęcia plastyczne, ceramikę, decoupage, malarstwo, scrapbooking, grę na gitarze czy akademię szycia, akademię młodego musicalowca, wokal, dramę, po animację, trening twórczości, a nawet warsztaty wędkarskie.

Wyznając sentencję: „cudze chwalicie, swego nie znacie” zwiedzamy Polskę, organizując co roku obozy w innym miejscu: nad morzem, w górach lub na mazurach, odkrywając najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Dzięki wycieczkom, które odbywają się na obozach mieliśmy okazję nocować w Kopalni Soli w Bochni, pływać po Dolinie Rospudy a także spływać Dunajcem. Oprócz zajęć tematycznych dobrą zabawę gwarantują nam, m.in. randka w ciemno, dyskoteki, ogniska, bloki reklamowe, biegi terenowe, wieczorki karaoke, festiwal Mam talent, pidżama party, wizyty w Parku Linowym czy w Aquaparkach.

Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą, tworzymy zgraną grupę ludzi z pasją i powołaniem. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo uczestników a także ich progres, kreatywność, satysfakcja oraz dobra energia.

Koordynatorem obozów CAMP’art jest pani Karolina Starzak.

Wszelkie informacje odnośnie obozów możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej, na profilu FB - CAMP'art obozy artystyczne oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.