Architektura    nauczyciel:        Elżbieta Kossakowska
wiek uczestników:  8-18 lat
dni zajęć  informacje w zakładce "plan zajęć"

Wiek uczestników 8-18 lat,

Pracownia zaprasza wszystkich którzy chcą rozwijać umiejętności manualne, rysunkowe i kolorystyczne, pobudzić swoją wyobraźnię, zainteresować architekturą i designem w odniesieniu do własnej wyobraźni i przyrody. W pracowni powstało parę ciekawych projektów: mural na klatce schodowej prowadzącej do sali w MDK, a także na ogrodzeniu dziedzińca naszego MDK.

Uczestnicy biorą udział w interesujących projektach, konkursach oraz wystawach.

Dla chętnych konsultacje na kierunki artystyczne z zakresu rysunku, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i scenografii.

e kossakowska

Elżbieta Kossakowska - magister sztuki z wieloletnim stażem, a także malarz, scenograf, architekt wnętrz i wystawiennik. Interesuję się architekturą i relacjami człowiek - przyroda.