2018 04 03 Booking internet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (2 kwietnia) oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) zapraszamy na kwietniowy powiślański bookcrossing!

Książki, które już przeczytaliśmy, zasługują na drugie życie! Warto podzielić się ciekawymi tytułami, które mogą sprawić radość innym czytelnikom!

Przez cały kwiecień w pięciu zaprzyjaźnionych miejscach na Powiślu czekać na Was będą oznaczone regały, na których możecie zostawić przeczytane książki i przygarnąć w zamian inne.
Zachęcamy do przynoszenia nowych tytułów: beletrystyki, reportaży, przewodników, książek dla dzieci i młodzieży, komiksów – takich, które nie straciły na aktualności i po które z przyjemnością sięgną inni.
W akcji biorą udział:

• Księgarnia Dwie Siostry, al. 3 Maja 2 (róg Wybrzeża Kościuszkowskiego)
• Klub Dobra, ul. Dobra 14/16
• BUW – Biblioteka Uniwersytecka (pasaż – poziom 0), ul. Dobra 56/66