AKRO-TRIKI, HIP HOP i LOCKING (podstawy), LOCKING (średnio zaawansowani)
 
AKRO-TRIKI
Inaczej gimnastyka, akrobatyka i triki inspirowane z tańca hip hop i locking. Zajęcia, na których z pewnością nauczysz się "gwiazdy" czyli przerzutu bokiem! Oczywiście na tym nie koniec. Trening akro-trików zaczyna się od porządnej rozgrzewki, ćwiczeń wzmacniających siłę i rozciągających mięśnie. Dzięki temu przygotujesz swoje ciało na trudniejsze wyzwania. Oczywiście zawsze w pozytywnej atmosferze i przy asekuracji trenera.
HIP HOP i LOCKING (podstawy)
Zapraszamy na zajęcia taneczne, dzięki którym zostaniesz królem dyskotek! Jeśli lubisz ruszać się w rytm energicznych utworów Bruno Marsa lub Eda Sheerana to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Hip hop dance to niezliczone kroki oparte na mocnej pracy stóp i izolowaniu górnych partii ciała. Nauczysz się tańczyć jak robot lub robić fale rękoma. Locking jest szybszy, mocniejszy i bardziej skoczny. Dzięki trenowaniu obu stylów tanecznych zostaniesz naprawdę wszechstronnym tancerzem! 
LOCKING (średnio zaawansowani)
Styl taneczny dla osób spragnionych dynamicznego ruchu. Zajęcia trochę bardziej wymagające, wskazane dla osób, które już miały doczynienia z tańcem. Jeśli chcesz naprawdę poczuć muzykę funk i disco z lat 70', to nie możesz przegapić tych zajęć! Przyjdź, sprawdź się. Naucz się tańczyć naprawdę cool!