UWAGA! UWAGA! UWAGA!

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY PO RAZ DRUGI ZAGRA DLA DOBREGO ANIOŁA NASZEGO ZESPOŁU!

Już 5 września o godzinie 19:00 zagramy charytatywny spektakl musicalu "FOOTLOOSE", z którego cały dochód przeznaczymy na wsparcie dla przyjaciółki naszego zespołu, która od samego początku wspiera nas i wiernie nam kibicuje.

Pani Ela Rajczak - walczy każdego dnia, niemalże w każdej chwili przykuta do wózka, żyjąca tylko dzięki pomocy innych. A jednak, … prowadzi portal „Anioły są wśród NAS”, animuje i integruje społeczność lokalną, prowadzi charytatywną księgarenkę, wspierając finansowo niepełnosprawnych, ubogich i cierpiących. Swoją pasją życia mobilizuje do działania na rzecz tych, którym jest trudniej. Kto zaangażował się na poważnie we współpracę z Elą, ma szansę, że ona wydobędzie z niego pokłady drzemiącego dobra.

Teraz elektryczny wózek Eli jest zepsuty. Dla niej, to niemalże jak pozbawienie tlenu. Bez tego wózka czeka ją zamknięcie w czterech ścianach i powolna wegetacja. A jeszcze tyle chciałaby zrobić dla innych... Naprawa starego wózka jest niemożliwa, a koszt nowego dla jej bardzo skromnego budżetu, jest druzgocąco wysoki. To prawie 30 tysięcy z czego tylko 3 tysiące refunduje NFZ.

Z pomocą naszych widzów mamy szanse już 5 września uzbierać niemal całą potrzebną kwotę!

JUŻ W PIĄTEK ROZPOCZNIEMY REZERWACJĘ BILETÓW CEGIEŁEK W CENIE 50 ZŁ.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa miejsca. Po przesłaniu rezerwacji otrzymają Państwo maila z informacją o danych fundacji AVALON do wpłaty należnej kwoty. Pieniądze automatycznie trafią na subkonto Eli Rajczak przeznaczone na zebranie odpowiedniej kwoty na zakup wózka. Potwierdzenie przelewu przesłane nam w mailu zwrotnym będzie równoznaczne z możliwością odbioru wejściówek.

Rezerwacja pod adresem www.bit.ly/footloose2017 od północy w piątek 4 sierpnia!

LICZYMY NA PAŃSTWA ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE!

FOOTLOOSE 2017 - WARSAW

(rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spektakle 4 i 6 września od 14 sierpnia)

AVALON