Już w najbliższy czwartek, w kinie “Atlantic” rozpoczniemy obchody 65-lecia MDK Łazienkowska. Wraz z nami swój jubileusz świętować będzie również MDK Muranów, młodszy od nas zaledwie o kilka miesięcy.
Już w kuluarach powita gości muzyka grana na harfie, a także młodzi adepci sztuk plastycznych tworzący na żywo impresje inspirowane jubileuszem. W trakcie uroczystości zaprezentują się zespoły związane z oboma Młodzieżowymi Domami Kultury – “Teatr Tańca CZO”, “Fasolki” oraz “Śródmiejski Teatr Muzyczny” z MDK Łazienkowska, oraz “Relaks TAN” z MDK Muranów. Pokażemy prezentację historyczną, która poprowadzi nas przez ostatnie 65 lat historii nie tylko naszych domów kultury, a także film nakręcony z okazji X-lecia Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Oczywiście nie zabraknie też urodzinowego tortu, którym częstować będziemy na zakończenie imprezy w kinie Atlantic.
Po tych atrakcjach zaprosimy naszych gości na drugą część obchodów do MDK Łazienkowska. Odwiedziny rozpoczniemy wernisażem prac plastycznych “Pracowni rysunku i malarstwa”, a następnie przy skromnym poczęstunku, w gronie przyjaciół, byłych i obecnych pracowników będziemy wspominać 65 lat naszej działalności.

Wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzinami zapraszamy na wspólne świętowanie w SOBOTĘ 10 czerwca, o godzinie 11.00 do Miasteczka Przyrody, ul. Fabryczna 1/3