OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
dla dzieci i młodzieży
"JANUSZ KORCZAK - ŚLADY PAMIĘCI"

orgaznizowanego przez
Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka

Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie

logoPSK   logo mdk lazienkowska

Komisja konkursowa postanowiła uhonorować:

W kategorii: Zdjęcia pojedyncze

Równorzędne nagrody:

Marcin Milczarek z SOSW Nr 1 w Łodzi za zdjęcie pt. „Moje getto”
Nina Wójcicka z Gimnazjum Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 25 w Warszawie za zdjęcie pt. „Zaduma”

W kategorii: Zestawy zdjęciowe

Równorzędne nagrody:

Julita Haręzga z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie za zestaw zdjęciowy pt. „Miejsce dla nas ważne”
Maria Trzósło z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie za zestaw zdjęciowy pt. „Miejsce zadumy”
Nina Wójcicka z Gimnazjum Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 25 w Warszawie za zestaw zdjęciowy pt. „Marsz ze złocistym”

Wyróżnienia:

Joanna Gonet z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej za zestaw zdjęciowy pt. „Dziecko to także człowiek”
Zuzanna Kawiak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego SP im. Janusza Korczaka w Jaroszowie za zestaw zdjęciowy pt. „Czytanie Korczaka”.

Dodatkowo, poza konkursem przyznać wyróżnienie dla: Szkoły Podstawowej Nr 5 w Jaworze za przygotowanie zestawu pt. „W państwie Króla Maciusia I”.

WSZYSTKIE NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE W RAMACH KONKURSU ZDJĘCIA ZOSTAJĄ PODDANE POD PUBLICZNE GŁOSOWANIE NA STRONIE INTERNETOWEJ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA IM. JANUSZA KORCZAKA: www.pskorczak.org.pl
Głosowanie odbędzie się w dniach: 3 – 10 stycznia 2017 r.

Dziękujemy wszystkim za udział w Konkursie i gratulujemy Laureatom