gelda plakat

 

Po raz pierwszy taka Giełda!

Jeżeli szukacie ciekawych zajęć i chcecie znaleźć informacje o nich pod jednym dachem - to przyjdźcie koniecznie na.....Giełdę Warszawskich Placówek Edukacji Pozaszkolnej!

21-22 maja, w godz. 10.00-14.00
Warszawska oświata to nie tylko przedszkola i szkoły, ale także placówki wychowania pozaszkolnego, które odgrywają znacząca rolę w budzeniu i rozwijaniu zainteresowań dzieci i młodzieży.

Placówki proponują dla dzieci i młodzieży w wielu miejscach Warszawy profesjonalne zajęcia z zakresu sztuki, sportu, a nawet różnych działów nauki. Są to miejsca, gdzie uczestnicy nie tylko obcują z kulturą i sportem, ale i nawiązują przyjaźnie.

Warszawskie placówki wychowania pozaszkolnego, poza stałymi zajęciami, organizują imprezy plenerowe i środowiskowe, festyny, w tym integracyjne, warsztaty, happeningi, akcje, konkursy, igrzyska, turnieje, festiwale, wystawy, festiwale, przeglądy, wernisaże, koncerty, spektakle teatralne, wycieczki czy konferencje.

Wysoce wyspecjalizowana kadra pedagogów i instruktorów, wspiera szkolny system nauczania, ale również odgrywa ważną rolę w wychowaniu młodego człowieka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówek edukacji pozaszkolnej prezentowaną podczas Giełdy. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych projektów, wziąć udział w warsztatach, a przede wszystkim porozmawiać z pracownikami placówek o propozycjach działań na nowy rok szkolny!

TERMIN:

sobota, 21 maja 2016, w godz. 10.00-14.00
niedziela, 22 maja 2016, w godz. 10.00-14.00

MIEJSCE:

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Jezuicka 4
Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

Giełda poprzedza rekrutację do placówek wychowania pozaszkolnego, która dla uczestników kontynuujących rozpocznie się 16 maja br., a dla pozostałych zainteresowanych 25 maja br.