SISTER ACT - ZAKONNICA W PRZEBRANIU

SISTER ACT internet

Znakomita komedia muzyczna oparta na oryginalnym scenariuszu filmu Emilie Ardoliniego, z kultową kreacją Whoopie Goldberg w roli Deloris Van Cartier. Musical Glenna Stalkera i Alana Menkena w przekładzie Jacka Mikołajczyka
Autorem ścieżki muzycznej do musicalu jest Alan Menken, laureat ośmiu Oscarów, kompozytor muzyki do filmów animowanych Disneya takich jak "Piękna i Bestia", "Mała Syrenka" czy "Aladdyn"
Produkcja realizowana w porozumieniu z agencją MTI Shows Europe oraz Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Premiera 27 czerwca 2020 roku na scenie Teatru Palladium.

I etap przesłuchań odbędzie się 13 października 2019 roku o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego, ul. Łazienkowska 7 (przystanek Rozbrat).
W I etapie przesłuchań należy obowiązkowo wykonać w języku polskim i opanowany pamięciowo fragment utworu z musicalu "Sister act":
panie:  POKAŻ GŁOS (Raise Your Voice) i WEŹ MNIE DO NIEBA (Take Me To Heaven)
panowie:  KIEDY ZNAJDĘ (When I Find My Baby)

Zgłoszenia młodych kandydatów w wieku od 15 lat, zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego należy przesłać do 6 października br. (włącznie) na adres:

W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia, szczegółowe informacje dotyczące przesłuchań oraz materiały - fragment tekstu i podkład.
Śródmiejski Teatr Muzyczny jest grupą działającą na zasadach non-profit!