PILNE!!!

2018 10 14 Les Miserables

I etap przesłuchań do głównych ról oraz zespołu wokalnego odbędzie się 14 października 2018 roku o godzinie 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego, ul. Łazienkowska 7.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 października br.
Kandydaci w wieku 15+ przystępując do I etapu przesłuchań zobowiązani są przygotować fragmenty dwóch z trzech podanych utworów adekwatnie dla pań i panów. Materiały na przesłuchania (teksty i fragmenty podkładów) zostaną przesłane po mailowym przyjęciu zgłoszenia.
Kandydaci biorący udział w przesłuchaniach I etapu po wykonaniu jednego lub dwóch fragmentów
(o ilości i kolejności wybranych decyduje komisja) przejdą sprawdzenie umiejętności ruchowych.

Osoby zakwalifikowane do II etapu (sprawdzenie predyspozycji aktorskich oraz rozmowa kwalifikacyjna - 21 października br.) zostaną poinformowane o tym drogą mailową, którą otrzymają materiały II etapu do opanowania pamięciowego. Lista kandydatów dopuszczonych do II etapu podana zostanie także na stronie fb Śródmiejskiego Teatru Muzyczneg..
Utwory do przygotowania na I etap przesłuchań (do wyboru fragmenty dwóch utworów):
PANOWIE:
"Boże ty mój co czynię" (Valjean's Soliloquy)
"Pusty stół i puste krzesła" (Empty Chairs At Empty Tables)
"Gwiazdy" (Stars)
PANIE:
"Wyśniłam sen" (I Dreamed a Dream)
"Sama tak" (On My Own)
"Z biegiem lat" (In My Life)

Przesłuchania do ról dziecięcych odbędą się w oddzielnym terminie, o którym poinformujemy w osobnej wiadomości. W tym roku nie przewidujemy przesłuchań dla tancerzy.
ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY JEST ZESPOŁEM POWOŁANYM Z INICJATYWY ZARZĄDU DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE M.ST. WARSZAWA DZIAŁAJĄCYM OD 10 LAT NA ZASADACH NON-PROFIT.